08.03.2012 – ÖZEL KONUKLARLA ADELE DVD GÖSTERİMİ

Melis / ‘Someone Like You’

Dün akşam Ghetto’da hem çok güzel hem de değişik bir gece yaşandı. Fikir sahibi Didem Doran. Hem DVD gösterimi hem de özel konuklarla canlı canlı Adele performansları.
Peki kimler konuk sanatçıydı bu gecede? Vera, Gaye Biçer, Melis Danişmend, Ceren Akyıldız (Şebnem Ferah geri vokal) ve Sibel Gürsoy.
Favorilerim kesinlikle Melis Danişmend ve Gaye Biçer oldu. Özellikle Melis’ten ‘Someone Like You’ dinlemek ayrı bir keyifti. Sibel Gürsoy da inanılmaz bir ses yalnız parça boyunca sözleri okuyarak söylemesi bütün büyüyü yok etti. Ama olsun, arada oluyor böyle şeyler dimi?
Gece düşündüğümden boştu ama bunun sebebini insanların tam olarak nasıl bir şey ile karşılaşacaklarını kestirememesine veriyorum.
Açıkcası değişik ve hoş bir tecrübeydi. Kesinlikle devamı gelmeli diye düşünüyorum ki büyük bir ihtimalle de gelecek zaten. Bir Madonna, bir Pink Floyd, bir Coldplay pek keyifli olur bu şekilde. Özellikle canlı performanslarla desteklenmiş olması durumu bambaşka bir hale sokuyor.
Bu arada Adele’in “Live At Royal Albert Hall” DVD’sini hala izlemediyseniz mutlaka bir göz atmalısınız derim, gerçekten büyülü bir ses ve büyülü bir konser…


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s