TUBORG GOLDFEST BASIN OLAYI…

Basın olayı diyorum çünkü toplantı desen değil, lansman desen değil, mangal diyeceğim ayıp olacak :p ‘Olay’ kelimesi yeterince durumu özetliyor.
Dün akşam Ghetto’nun terasında gerçekleşen bu ‘olay’da festivalde yer alacak yeni isimler de açıklandı. Disciples Of DIO, Aylin Aslım, Malt, Foma, Nefes ve Gren yeni eklenen isimler. Bunun dışında bol sohbetli, Nikki’nin seçtiği harika parçalar eşliğinde geçen bir akşamdı. Böyle geceleri çok severim zaten çünkü her dakika görüşemediğim birok arkadaşımı görüp sohbet etme fırsatım da oluyor. Hep derim ya “maksat muhabbet” işte ondan. Çok da müthiş bir akşam oldu. Bilirsiniz ki süper bikbiklenirim ama bikbik yapacak hiçbir şey yoktu dün akşam.
Festivalde yer alacak gruplardan/isimlerden Malt, Redd, Pentagram, Foma, Ayşe Saran, Planeur, Nefes de bu ‘olay’da bulundular. Herkes pek keyifli, pek neşeli. Ben zaten doğal neşeli olarak en az sahneye çıkacak olanlar kadar keyifliyim.
Henüz hangi gün kim çıkıyor, saat kaçta vs açıklaması yapılmadı. Yani az biraz biliyorum ama netleşmeden sizlerle paylaşmak olmaz şimdi…

Sanat çalışmam haha!

Yine herkesin en çok sorduğu soru “18 yaş sınırı”. Evet, maalesef ki bu durum devam ediyor ve değişmeyecek. Bütün söylenmelerinize de sonuna kadar hak veriyorum. Ben olsam içimde fırtınalar kopardı, dışıma nasıl yansıtırdım kim bilir… Ama hayat bazen böyle b*ktan olabiliyor. Yine de “belli mi olur…” demekten kendimi alamıyorum kendi 16 yaşımı hatırlayarak 😉 (“ipek’ten çılgın tavsiyeler” diye ayrı bir blog yazısı mı yazsam?)
Bu arada gecenin detaylarını bu akşam benim programda izleyebilirsiniz. Saat 22:00’de… Olmadı gece 01:00 veya pazar 22:00 gibi şanslarınız da var.
O zaman heyecanlanın filan 😉


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s