WALK OFF THE EARTH İSTANBUL’DA…

Dün akşam üstü tam eve dönüyordum ki Power Fm’deki “Star Talks”da son dönemde herkesin çok sevdiği Walk Off The Earth’in olduğunu duyunca (bkz: burusvilis arar) direksiyonu hop Nakkaştepe’deki Power Fm’e çevirdim. Yoldan çizenbayan’ı da alıp gittik Walk Off The Earth’e. Bildiğiniz üzere ‘Somebody That I Used To Know’ ile inanılmaz ünlendiler…
Dün 4 -5 parça kadar canlı performans eşiğinde bol sohbetli bir akşamdı. Kendi şarkılarından da çaldılar. Çok harika değiller ama kötü demek de mümkün değil şarkılara. Bir kere son derece sempatikler. Sahnede çok durağan (gibi) gözükseler de her dakika yakalayabileceğiniz ince detaylar mevcut. Eğlenceli ve keyifliler… ‘Somebody That I Used To Know’u aynı kendi çektikleri kliplerinde olduğu gibi tek gitarla çaldılar ki konserlerinde de bu böyle oluyormuş.
Bu arada Power Fm’deki bu olay hem radyodan canlı hem de internet üzerinden görüntülü olarak yayınlandı. Yalnız Funky C’nin her dakika ve her şeye defalarca “Kocaman bir alkış alalım” demesi Walk Off The Earth’den sonra akşamın highlight’ıydı. Bence ufak çaplı bir facia bu durum. Biraz abartı.

POZİTİF GÜNLER KAPSAMINDA İLK KONSER!
Önümüzdeki hafta Küçükçiftlik Park’ta Pozitif Günler kapsamında bir çok konser gerçekleşecek. Bunlardan biri de Walk Off The Earh konseri olacak. 25 Haziran’da 19:00’da açılacak olan kapıların ardında hem Walk Off The Earth hem de Nouvelle Vague sizleri bekliyor olacak. Dün performanslarını izlemiş biri olarak söyleyebilirim ki kaçırmamalısınız bu konseri. Keza Nouvelle Vague da sahnesi güzel bir grup.
O zaman 25 Haziran’da Küçükçiftlik Park’ta görüşmek üzere 😉


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s