‘MAD’ication by…

“Vay İpek sen de(!) mi DJ oldun?” diyip sonuna da “ehi ehi” ekleyen arkadaşlarımla ve gelenlerle beraber bir müddettir eğleniyoruz.
Öncelikle söylemek isterim ki ben kesinlikle DJ değilim, olmadım, olmak gibi bir planım yok ve olabileceğimi de sanmıyorum. Ancak konu ‘eğlenmek’ olunca da kendimi durduramıyorum.
Dj Set’in ilk başına geçişim Dream Tv’nin bir partisinde olmuştu. Ama pek hatırlamadığımı itiraf etmeliyim! Ardından Toprakana’nın mekanı Narpera‘da birkaç etkinlik yaptık. Ben ve biri şeklinde gülücüklü, komiklikli etkinlikler… Orası zaten ev gibi. İlkinde bizim Dream Tv’nin müzik direktörü Ezgi’yi konuk etmiştim. Sonrasında Birol (Gripin) ve Müjde’yle de benzerlerini yaptık.
Derken bir isim bulsak bari, bir isim bulsak yahu, bir isim bulsak ayol (“ayol” diyen de oldu cidden) şeklinde ilerleyen cümleler, benim her şeye ve herkese isim bulup kendimle alakalı hiçbir şeye bulamam sürecini başlattı.
Ruhen (ama korkmayın baĞzı baĞzı) ‘mad’ bir insan olduğumdan ‘mad’in etrafında dönmek istedim. “Haaayııır!” diyenler oldu ama ben sürekli “Eveeet” dedim. Derken Mededi whatsapp’tan “Eee Madication?”dedi ve konu kapandı. İlaç gibi insanım anlayacağınız. (şaka şaka!)

KROW’da ‘MAD’ication
İlk olarak Şubat’ın ilk haftası çalmıştım, maksat muhabbet olsun. Sonra bir kere daha çaldım ve şimdi 14 Mart‘ta tekrar çalıyorum. Ne mi çalıyorum? Ruh halim nasılsa öyle çalıyorum. Genel olarak eğleniyoruz. Ha ama eğer benim gibi söz takıntınız da varsa ve biraz sözlere kulak kabartırsanız durum o kadar da eğlenceli olmayabilir. Siz yine de ritme bakın en iyisi.
Neyse bende öyle DJ numaraları, vıjı vıjı’lar filan yok sanki evime konuk olmuşsunuz gibi yaklaşın mevzuya. Önümüzdeki günlerde başka mekanlarda da olacak böyle aktiviteler. Haberdar olursunuz zaten.
“İpek DJ mi olsun?” ve “Ne İpek DJ mi olmuş?” diyenlere basın açıklamamdır.

Si yu.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s