TEKTEKÇİ’de SHOT’lı MÜZİK’li

Çok ciddi (!) bir insanım

Tektekçi‘nin açıldığı günü dün gibi hatırlıyorum. Evden çıkıp, kulağımda iPod yürüyerek gitmiş, birkaç (aslında çok) shot denemiş, shot’lara aşık olmuş, üstüne sarhoş olmuş, hayırlı olsun diyerek tekrar kulakta iPod bu sefer hafif sallantılı bir yürüyüşle eve dönmüştüm. O zamanlar Tomtom Sokak’ta mini minnacık bir yerdi. Gel zaman git zaman neredeyse Tomtom Sokak, Tektekçi Sokak oldu. Ardından Ankara, İzmir filan da geldi.

DJ Kabininden manzaram

Salı günü açılışından yıllar sonra shot’lar onlardan, müzikler bendendi. Gelenleri gözlemlediğim kadarıyla çok eğlendiler ama esas konu şu ki ben çok eğlendim. 22:00 gibi başlayıp 03:00’te bitirerek kendi adıma rekor kırmış bile olabilir ki insani limitim 3 saat benim.
Yeni shot’larla tanıştım, mesela acı seviyorsanız Dede tavsiyem. Yine acı bir shot daha denedim ama şu an adını hatırlamıyorum. Zor Kız ve Zoi yine gözdelerimdi elbet. Ne de olsa ilk göz ağrılarım.
Pearl Jam – Sirens ile başladım Pearl Jam – Black ile bitirdim. Aslında Indie gecesiydi ama ne yalan söyleyeyim ara ara dışına da çıktım.
Daimi ekip Deniz & Kerem, Zeynep & Burak, küçük Aydoğan Emre, Çiçek, Zeynep M., Nil, Güray ve Emre de benimleydi. Bol kahkahalı bir gece oldu.
Ne yalan söyleyeyim müziksiz bir hayat düşünemiyorum. Bakarsınız yakında tekrar buluşuruz.

Anılar anılar: Tektekçi’nin ilk açıldığı günden Sinem & Ben & Zeynep

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s