Sunday Garage Sale’in Ardından

Adeta hazırlık aşaması

Geçtiğimiz Pazar günü Manuel Deli & Coffee‘de çok uzun zamandır planladığım ama bir türlü hayata geçiremediğim Sunday Garage Sale’i nihayet gerçekleştirdik.
Bir gün öncesinden Nil, Zeynep ve ben Manuel Deli & Coffee‘ye uğrayıp yerleşmeye başladık. Ertesi gün (yani gününde) ise Sipahi, Deniz ve Beste‘nin de katılımıyla tamamdık.
Nasıl mı geçti? Açıkcası düşündüğümden daha kalabalık geçti.

Saat olarak 10:00 – 20:00’yi planlamıştık. Mesela bu bana ders oldu çünkü cumartesi kaçta yatacağı belli olmayan bir İpek’in 10:00 gibi bir söz vermesi fizik kurallarına aykırı. Gerçi 10:00’da orada oldum ama kim dedi bana (ve tabii Nil’e) 6:30’da yat diye? Neyse bir dahaki kesinlikle daha geç olacak, not düş kızım. (Burada sekreterime sesleniyorum)

Kahvaltı bu şekil…

Bu sefer sadece kadın kıyafetleri vardı (Lemi’nin ayakkabıları tenzih ediyorum) ama bir dahakine erkek kıyafetleri ve özellikle t-shirt’leri de planlıyorum.

Birçok arkadaşımın uğramasının yanı sıra tanımadığım insanların da uğradığı, bol satışlı, bol muhabbetli, bol kahkahalı, bol kahveli (biri taşikardi mi dedi?), kahvaltılı, sandviçli, pizza’lı bir gün oldu. Devamının geleceğini şimdiden söylemek isterim. Ne zaman olduğu konusunda henüz tam bir karara varmamış olsam da aranın çok da uzamayacağını söyleyebilirim.

 

Bu arada bir dahakinde arzu edenlerin de katılımını bekliyorum. Nasıl olacağını da elbet ileteceğim. Detaylar için STAY TUNED!

Sipahi yine 3 yaşına döndüğünde…

 

Nil “geel geel Garage Sale’e gel” taklidi yaparken.

 

Deniz tasarımı, Sipahi ve Nil dokunuşlu etiketler

//instagram.com/p/tLLB_jECi7/embed/

//instagram.com/p/tNAPdowguY/embed/

//instagram.com/p/tNAer5wguu/embed/


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s