Doritos Presents: BABYLON SOUNDGARDEN

Doritos Presents Babylon Soundgarden AfişFestival ruhunu doyasıya yaşayacağımız bir yaz bizleri bekliyor. Hoş “sizleri” desem daha doğru olur zira ben bir müddet Türkiye sınırları içerisinde olmayacağım için bir kısmını kaçıracağım. Babylon Soundgarden, 4 Haziran Cumartesi günü Babylon Kilyos’un etkileyici atmosferinde Doritos, Red Bull Music Academy ve diğer sahnelerdeki keyifli müzik programı ile yaza pek şahane bir başlangıca vesile olacak. Bu arada avantajlı dönem bilet alayım diyorsanız 11 Nisan Pazartesi günü sona eriyor.

Kaçıracağıma en üzüldüğüm izim hiç şüphesiz ki Milky Chance olacak! Zira Türkiye’deki en büyük hayranları olarak kendimi görüyorum. Başka da olmaz olamaz! 🙂 Hoş daha önce izledim ve tekrar izleyeceğim ama olsun. Her gün izleyip bıkmak istiyorum Milky Chance‘den. Onlar dışında elektronik pop grubu Oscar & The WolfOscar and The Wolf, soul müziğe yeni bir soluk kazandıran Jamie Woon, yaz başında yayınlanacak albümleri “Fırtınayt”ın özel sahne prodüksyonuyla Büyük Ev Ablukada, Londralı enerjik indietronica grubu Is Tropical, elektronik müziğin yenilikçi isimlerinden Jacques Greene, Detroit Techno’nun önemli isimlerinden Jimmy Edgar, nu disco’nun dikkat çeken ismi Tiger & Woods, dünya müziğini elektronik altyapılarla yeniden yorumlayan Débruit, İstanbul elektronik müzik sahnesinin usta isimleri Kaan Düzarat ve Tufan Demir Babylon Soundgarden’ın müzik programında yer alacak isimlerden bazılarını oluşturuyor.

Sizler buna gidip gün boyu doğanın, denizin ve iyi müziğin keyfini sürerken ve Babylon ruhunu taşıyan etkinliklerle festivalin tadını çıkarırken ben sizlere uzaktan Skype ile bağlansam mı acaba? Ya da delirip festival için dönermişim mesela di mi? Gidin ve çok eğlenin!


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s