YouTube Kanalı

Screen Shot 2016-04-26 at 11.23.09Şimdi “uzun zamandır…” ve “aslında ben 3 yaşımdan beridir…” diye başlamayacağım cümleme. Ama en azından bir müddettir düşündüğüm bir şeydi eski programları YouTube kanalıma yüklemek. Ha yapabildim mi? Hayır. Neden? Çoklar. Benim kanala gidecek vaktim var mıydı? Yoktu. Kanaldakiler bunları tek tek bana yollayabilir mi? Evet ama ömür törpüsü olurdu ekip için. Bunun yanı sıra esas tamamen eğlence için kendi YouTube video fikirlerim vardı -ki hala var-. N’oldu? Yapmadım. Neden? Hep bir eküri aradım bu konuda. Bence tekrar bir “Neden?” çünkü manyağım. Benim suçum yani. İsterseniz fikirlerimin neler olduğunu da yazayım zira paylaşmış olduğum bir kısım fikir bir kısım insan tarafından hayata geçirildi. Siz de yapın 🙂 Neyse bakarsınız belki bir gün yaparım ha?

Gerçi herkesin her şeyi ve özellikle kendisi ile alakasız şeyleri yaptığı günümüz koşullarında benim yazmak, çizmek, video, kamera önü filan gibi şeylerden vazgeçip psikolog, mimar ya da diş doktoru filan olmam lazım ne uğraşıyorum di mi? Şaka şaka. Ama tabii “her şakada bir gerçek payı vardır” derseniz de haksızsınız diyemem.

Neyse, özetle programların hepsini değil ama bazılarını sizler ve kendim için YouTube kanalına yükledim. İçinde mor ve ötesi, Melis Danişmend, Bülent Ortaçgil, Gripin, maNga, Triggerfinger, Asaf Avidan filan var. İzlemek isteyenlere duyurudur.

Nereden mi? BURADAN


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s