BLKMARKET MEMBERSHIP 10TH YEAR ANNIVERSARY – 6.05.2016 @ Bushwick

FullSizeRender-1
Gün doğarken…

Geçtiğimiz Cuma oldukça çılgın bir o kadar da güzel bir partiye gittim. BlkMarket Membership 10 yıldır underground partiler düzenleyen bir oluşum. Bu sene 10. yılları olduğu için de partiler o konseptte devam ediyor. Warehouse’da gerçekleşen bu parti akşam 11’de başlayıp sabah 9’a kadar devam ediyor. En eğlenceli kısmı etkinliğin gerçekleşeceği mekanın partiden 2 – 3 saat önce açıklanıyor olması. Biletinizi aldıysanız e-mail ile size bildirim geliyor ve hop yola koyuluyorsunuz.

 

Bushwick’te gerçekleşen bu partiye açıkcası biraz sancılı gittim. Azıcık sakatladığım belimden ötürü saatlerce evde bir matta yatıp ayaklarımı Pilates topuna uzatıp, kendimi Bengay’a boğdum. N’oldu? İnat ettim ve gittim partiye! Öncesinde İdil’le arkadaşı Meg’e uğradık ve oradan saat 1:30 civari partiye geçiş yaptık. İçimden “Maksimum 1 saat kalırım” derken sabah 6:30’da hala dans ediyordum.

Ame ve Solar’ın DJ Set’leri gerçekten mükemmeldi. Ya 6 saat çalmak ne demek? Neyse güzelliği şuydu partinin, inanılmaz kalabalıktı ama bir o kadar da rahattı. Sürekli tükettiğim sıvılardan ötürü tuvalete gittim ve bir kere bile sıra ile karşılaşmadım. Tek bar vardı ama sıra hep makuldu. Müzik ise gerçekten çok ama çok iyiydi. IMG_6575Artık sabah olup da DJ-boot’un arkasından güneş doğmaya başladığı anda ise insan iyice başka dünyalara gidiyor tabii. Ne acayip, bir ara sabah 7’lere kadar sokakta olmak, oradan kahvaltıya bağlamak filan hayatımın bir parçasıyken şimdi o kadar değil ki; kendimi yaşlanmışım da gençlerle partiye katılmışım gibi hissettim bir ara. Neyse! Gencim henüz! Eğer yolunuz buralara düşerse Facebook üzerinden “BlkMarket Membership”i takip etmeye başlayın. Bakarsınız yakalarsınız partilerde birini. Bir de ne kadar erken bilet alırsanız o kadar iyi zira $30’dan başlıyor $50’lere çıkıyor. Ben tabii ki 50’ye aldım. Neden? Çünkü klasik olarak salağım. Partiye dönecek olursak, her zaman yapılacak iş değil de yılda 1 – 2 kere ancak. En azından benim için (Teyze değilim!). Zaten sonrasında insanın kendine gelmesi de en az 36 saat alıyor. Bu gece için ısrarcı olan Meg ve İdil’e ne kadar teşekkür etsem az tabii.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s